4. třída

Vítám vás na stránkách naší třídy a přeji vám, milí žáci, hodně radosti a školních úspěchů v novém školním roce 2017/18!

21.9.

M 13/78

procvičovat násobilku beze zbytku i násobení se zbytkem!

připomínám ručníky a ubrusy (Vv, Pč), kdo ještě nemá!

20.9.

příprava diktátu Č 14/4

kdo ještě nemá, doplní si do sešitů (VL, Přv, Geom) velkou linkovanou podložku, do geometrie také tvrdou podložku (kvůli práci s kružítkem)

19.9.

Č 9/12 PS

Aj (Borsová) - dnes měly úkol pouze 3 děti, prosím o kontrolu rodičů - domácí úkol pro někoho znamenal 4 nebo 6 vět podle toho, co stihly děti ve škole

18.9.

Každé pondělí dostanou všichni žáci školy dotované (zdarma!) neochucené mléko. Další nabídka mléčných výrobků k pravidelnému odběru bude později...

Přehled školních kroužků a kroužků Domina je na stránkách školy - viz Rozcestník školy - Přehled zájmových kroužků

M 8/39

Angličtina: Dnes hodina s maskami, procvičování: "Whose hat is this?" - foto: http://atevi22.rajce.idnes.cz/Aj_4tr._Who_are_you/

p.uč. Hofírková - splnilo 9 dětí

p.uč.Borsová- splnila pouze 1 žákyně, domácí úkol: prac.sešit 40/5 - pouze odpovědi typu: It´s the clown´s hat.

15.9.

Č 12/3 (od 3. řádku)

přinést na Vv příští pátek suchý pastel

14.9.

Ve středu 20.9. proběhne tradiční cyklozávod Do vrchu. Start u jídelny ve 13:30 h.

Kdo chce závodit, odevzdá do 15.9. písemný souhlas rodičů.

Ve čtvrtek 21.9.2017 proběhnou od 16 hodin třídní schůzky.

V pátek 29.9. je volný den ředitele školy!

Žáci mohou jít na nedotovaný oběd. ŠD bude v omezeném povozu (viz lístečky).

Žáci dostali nabídku kroužků Domina. Přihlášky odevzdají v Dominu Hronov.

Nabídku školních kroužků (florbal, dramatický, sportovní a angličtina) ještě upřesním.

Děkuji za včasné zaplacení sešitů!

12.9.

Č 8/3 napiš věty správně

7.9.

Č 6/9 napiš

ukaž rodičům informace o plaveckém kurzu!

kdo si ještě nepřinesl do třídy ručník, nezapomeňte ho přinést!

cena objednaných sešitů:

malé sešity 42 Kč

velké sešity 27 Kč

notýsek        2,60 Kč

PS M 2 díly 108 Kč

PS Čj           89 Kč

celkem        268,60 Kč

plavecký výcvik (- je povinný, neboť je součástí výuky tělesné výchovy!!!)

Probíhá v období od 11.9. do 13.11.2017 (10 lekcí)

Sraz vždy v 6:50 h u školy, odjezd autobusem v 7 h.

S sebou: plavky (ne šortky nebo bermudy), mýdlo (radši sprchový gel), ručník, hřeben, gumičku na stažení delších vlasů

Cena: 10 lekcí x 30 Kč = 300 Kč celkem - žáci hradí pouze dopravu! (pokud škola ještě nesežene dotaci na dopravu)

Ostatní náklady hradí škola a městys.