Informace ze školní jídelny

DOBRÝ JEDLÍK

Školní jídelna na konci června opět ocení dobré jedlíky. Nejedná se o žádnou soutěž, ale o naše ocenění dětí, kterým v naší jídelně chutná a kteří nevracejí téměř žádné jídlo do zbytků. Děti sledujeme průběžně celý školní rok, tj. od začátku září do konce června. Tudíž, kdo si myslí, že nás oslní svými vymetenými talíři poslední červnový týden, má smůlu.

Kdo sleduje/oceňuje? My všichni zaměstnanci školní jídelny. Jediným kritériem je prázdný talíř po většinu školního roku, nikoliv to, do jaké třídy strávník chodí. Tzn., že z jedné třídy nemusí být oceněn nikdo a naopak z jiné třídy oceněných může být více.

V žádném případě nenutíme děti do jídla, tímto gestem chceme pouze motivovat ostatní děti a povzbudit ty, kteří téměř vše sní.

kolektiv školní jídelny

PS: Na ocenění není právní ani jakýkoliv jiný nárok :)