Den otevřených dveří, konzultace

10.12.2014 14:57

Den otevřených dveří, konzultace

Ve úterý 16.12.2014 se v ZŠ Velké Poříčí uskuteční Den otevřených dveří.

Během dne tj. 8:00 – 15:15 hod. se mohou rodiče seznámit s výukou v jednotlivých třídách a s organizací vyučování. Především zveme rodiče budoucích prvňáčků a žáků 1. stupně.

Dále je možnost prohlédnout si budovu školy a školní družinu.

Od 15:30 hod. do 18:00 hod. budou následovat konzultace rodičů s vyučujícími o chování a prospěchu žáků.

Ve středu 17.12.2014 od 15:30 hod. zveme na vánoční prodej žákovských výrobků spojený s vystoupením dětí z kroužku Flétniček v 15:45 hod. před budovou školy.

V 16:30 hod. proběhne na náměstí městyse tradiční společné zpívání pod vánočním stromem Vánoční cinkání žáků 1. stupně s dětmi mateřské školky. Malé vánoční občerstvení zajištěno (čaj, grog).

Přijďte se podívat a zažít předvánoční pohodu.

Zve vedení školy a všichni zaměstnanci