1.B třída

25.9.
Dú: ŽA str.13 - obtáhnout písmenka, trénovat - kde ve slově je hláska/písmenko M
 ( problém - dům, salám, komín, apod. )
Zítra se koná závod do vrchu, zápis a rozdávání startovních čísel probíhá od 13,00h. Začátek ve 14,00.
Děti se mohou převléci v družině, kolo si mohou ráno nechat u školy. Konec akce mezi 15,00 - 15,30 h.
Na VV zítra listy ze stromů ( stačí 2 ).

24.9.
Dú: Moje první psaní 15

21.9.
Vystříhat písmenka M a A. Pokud máte zájem o kroužky ve škole ( pohybové hry, keramika, florbal ), musíte vyplnit také přihlášku, která je na stránkách Domina. Pošlete je do školy co nejdříve. Hezký víkend

19.9.
Dú: Moje první psaní str.11

18.9.
Dú: M - PS str. 7 - rybičky
Děti dnes dostaly číslice 1 - 5, někdo si je dal hned do desek, někdo to udělá doma, několik dětí číslice neodevzdalo, tak si je musí doma vytrhat a zařadit - do zítra!

17.9.
Dú: Moje první psaní str.7

13.9.
Děti mají v notýsku nalepené informace ohledně třídních schůzek, které se konají 20.9. od 16,00 h. Prosím o podpis!
Děti, které zpívají s Beránkem, mají v notýsku info o změně termínu Poříčských slavností .
Dú: ŽA str.5 - vybarvit písmenka

11.9.
Dú: Živá abeceda str.2 - cvičení dole, najít stejný tvar a vybarvit
Velký problém - boty s tkaničkami!

10.9.

Dobrý den, máme za sebou první týden, kdy jsme se seznamovali se školou, procvičovali jsme zrakovou a sluchovou paměť, povídali jsme si a také kreslili, zkusili jsme i první uvolňovací cviky. Dnes jsme začli pořádně pracovat a děti dostaly první domácí úkol - mají ho označený v PS v matematice ( str. 3 ). Měly by vědět, co mají dělat! Zjistila jsem, že máme problém s pojmy "první, poslední v řadě" a také se sluchovou analýzou a syntézou - např. já řeknu p - e - s a oni musí spojit a vyslovit pes. Budeme procvičovat a můžete i doma zkoušet.