25. 9.  Dú:  ŽA - str. 13 dole - obtahuj M,m

Přípomínám přihlášeným zítřejší  Časovku do vrchu. Nezapomeňte kolo a helmu!

Pokud máte ještě zájem o kroužky ve škole ( pohybové hry, keramika, florbal ), musíte vyplnit přihlášku, která je na stránkách Domina a poslat do školy co nejdříve.

24. 9.  Dú: Moje první psaní - str.15

21. 9.  Dú:  Vystříhat písmenko M,m, podepsat a uložit do desek na písmenka.

20. 9. Dú: Matematika - str.11 - nakresli kytičky podle čísel

19.9.  Dú: Moje první psaní - str.11

18. 9.  Dú: Matematika - str. 7 - rybičky
Do zítřka prosím vytrhat číslice 1 - 5 a k nim příslušný počet teček. Vše uložit do desek na číslice.

17. 9.  Dú: Moje první psaní -str.7
Prosím o kontrolu notýsku, některé děti ještě nemají podepsané informace ohledně třídních schůzek. Děkuji.

14. 9.  V pátek děti nebudou dostávat domácí úkol. Přeji pěkný víkend!

13. 9.  Dú: Živá abeceda (ŽA) - str.5 - vybarvit písmenka

Děti mají v notýsku nalepené informace ohledně třídních schůzek, které se konají 20.9. od 16,00 h. Prosím o podpis!
Děti, které zpívají s Beránkem, mají v notýsku info o změně termínu Poříčských slavností .

12. 9.   Dú:  Matematika - str. 5 - první cvičení - dokresli, aby všude byly tři

Některé děti ještě nemají všechny pomůcky na VV, chybí hadříky, kelímky, ubrusy a štětce!

11. 9.  Dú:  Živá abeceda - str.2 cvičení dole (najdi stejný tvar a dej do kroužku)

10. 9.  Milí rodiče, máme za sebou úspěšně první týden školní docházky. Některé děti si zvykly rychle, jiným to bude chvilku trvat. Ale postupně to zvládnou určitě  všechny. Život vašich dětí se sice změní v řadu povinností a úkolů, ty z něj však udělají školáka, který bude umět číst, psát a počítat. :-)

Dnes si děti nesou první domácí úkol - Matematika - str. 3 dole - namaluj do každého okénka k hruškám stejný počet koleček

Kdo budete mít ještě zájem o pitný režim, prosím o podepsaný hrníček a 20 Kč. Někteří dosud nepřinesli dřevěný kolíček, nezapomeňte. Děkuji.