Fotografie z výletu a přespání v tělocvičně :)

Fotografie Všestary:

15.6. společné fotografování, možnost i skupinových fotek (cena bude upřesněna). Kdo je na skupinové fotografii, má povinnost si ji zakoupit!!!! cena 30Kč a 40Kč

21. a 22.6. školní výlet Dolní Morava a pěší výlet po okolí, v pátek 22.6. přespání v budově školy (viz informace na návratkách)

v pátek 16.3. se od 7.40 hod. koná třídnická hodina, prosím, přijďte včas!!!!!!

Vybíráme 20Kč na besedu Cyklistické závody ( 24.11.) a 50Kč na divadelní představení (29.11.) - Prosím, doneste do čtvrtka!!!!!!!!!

Naše škola se zapojila do projektu Stromek splněných přání (charitativní bazar), který se uskuteční dne 3.12. v Sále Josefa Čapka. Pokud máte nepotřebné věci, které by ještě mohly posloužit a udělat radost, můžete je přinést do školy. Věci budou následně hromadně odvezeny do Hronova. Přinést můžete knížky, keramiku, plyšové hračky, sklo, nádobí, kosmetiku, šperky, časopisy, kabelky, vlastnoruční výrobky, cd, dvd, vánoční věci a tak dále. Nepříjímáme pouze oblečení a boty. Vše může být starší, ale čisté a nerozbité. Peníze budou rozděleny mezi Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a náchodský Stacionář Cesta.

v pátek 24.11. bude opět od 7.40 hod. třídnická hodina, prosím, přijďte všichni a včas!!!!!

15.11. Více než polovina žáků v úterý neměla pomůcky na AJ (v pondělí byli ještě všichni o výměně hodin informováni třídní učitelkou!) Chybějící zápis je nutné samozřejmě doplnit. M. Hofírková

10.11. V úterý 14.11. nezapomeňte věci na AJ-náhrada za pondělní hodinu místo RV.

20.11. píšeme diktát č. 2 z českého jazyka (vyjmenovaná slova, shoda Po s Přs, přídavná jména...) a 23.11. - 1. písemnou čtvrtletní práci z probraného učiva, součástí bude i pravopisné cvičení formou doplňovačky

31.10. tento týden ve čtvrtek 2.11. píšeme test z Čj - slovotvorný rozbor, rozbor stavby slova

Nezapomeňte do 14.11. napsat a donést pohádku (napsanou na PC a vytištěnou) - téma: Karel Čapek - Velká policejní pohádka. (nejlepší práce budou vybrány do literární soutěže)

ve středu 25.10. bude mimořádně hodina mluvnice místo hodiny slohu!!!!!

Vybíráme 150 Kč na exkurzi do Všestar, která se uskuteční 13.11.

Prosím o zaplacení 130Kč do Unie rodičů - co nejdříve!!!!!!

příští týden DIKTÁT!!!! (16.10.)

v pátek 6.10.  - třídnická hodina od 7.40 hod.!!!

Prosím o zaplacení 70Kč (kopírování + výtvarný materiál) a 78 (pracovní sešit Čj), a to nejpozději do St 4.10. 2017!