Angličtina - Zelená Lucie

Vzhledem k mimořáádné situaci zde budete mít úkoly vždy na celý týden. Využívejte všech zdrojů, které jsou k dispozici. Učebnice, pracovní sešit, mcourser. Pokud někdo zapomněl přihlašovací údaje, nyní máte možnost pracovat elektronicky bez přihlášení.
Odkazy na jedotlivé lekce najdete zde:
 
Prosím, opakujte si slovíčka, učte se ta, která jste již zapomněli, poslouchejte písničky, čtěte knížky, dívejte se na filmy v originále. Budu se snažit vám posílat i nějaké pracovní listy. Cvičení v pracovním sešitě, která jsou z předchozích lekcí a nemáme je hotová, si dodělejte!
 
Založte si PORTFOLIO (desky/složku), do kterého budete vkládat svoji práci během domácího vzdělávání. To pak budete odevzdávat. Můžete zpracovávat v ruce i na PC.
 
 
Pokud budete cokoli potřebovat, můžete mi napsat na l.zelena@zsvporici.cz, popř. mě najdete na Messengeru
Těším se na vás :)
 

týden 30.3- - 4.4.

Prosím, ozvěte se mi na mail l.zelena@zsvporici , abychom se domluvili na dalším průběhu výuky-  kontrola, procvičování, videokonference atd. Děkuji, LZ
 

vyplň následující kvíz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyOUUR4d8tCsU5xej6ubXsjpRIB-VBGzQUb4D84oKRLEx7LQ/viewform

 
Napište mi na e-mail dopis z karantény v Aj dle svých možností a schopností :) Nezapoměňte na všechny náležitosti, které má dopis mít! do 6.4.
 
 

týden 23. - 27.3.

na následujících odkazech jsou cvičení na přítomný čas prostý, vypracuj si je, na základě těchto bude sestaven jednoduchý test na přítomný čas prostý

týden 16. - 20.3.

U3 - My week
- doplňte si dle svých možností pracovní sešit, celá 3 lekce (chybějící cvičení), zelená a oranžová cvičení budou mít všichni, červená jsou dobrovolná
- opakujem přítomný čas prostý - otázky, kladné i záporné věty
- uč. str. 69 - prezentace vašeho dne (škola, mimoškolní aktivity, .....použij obrázky, můžete zpracovat jako plakát nebo prezentaci........od rána, kdy vstanete, až po čas, kdy jdete spát :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
v pondělí 16.3. (po jarních prázdninách) píšeme opakovací test na přítomný čas prostý - Present simple (otázky, kladné a záporné věty)
 
ve čtvrtek 5.3. píšeme test na čas (hodiny)
 
v pondělí 20.1. píšeme opakovací test na 2. lekci (slovní zásoba - rodina; sloveso - have got; popis osoby)
 
ve čtvrtek 13.12. se konají konzultace pro rodiče; zastihnete mě v učebně 8. třídy od 16.30 hod.
 
ve čtvrtek 5.12. píšeme test na vazbu there is/there are a předložky
 
v pondělí 7.10. píšeme opakovací test na první lekci (v uč. ozn. 0) včetně slovní zásoby
 
V termínu 9. - 13.9. jsou žáci spojeni, nestěhují se. Vyučuje Iveta Borsová.
 
9.9. HW - pracovní sešit 9/3 (zapsat číslovky k natištěným číslům)