7. třída

 

Přípomínám rodičům, kteří chtějí své dítě nominovat do "Ocenění Unie rodičů", aby mi zaslali podklady nejpozději do pátku 10.5. viz e-mailová zpráva. Děkuji

 

Ve dnech 5.4. a 30.4. se na naší škole uskuzeční představení "Jeden svět" 40 Kč a "Romantismus není jen romantika" 50 Kč. Na základě informačního e-mailu použiji 90Kč z lyžařského výcviku na zaplacení vstupného.

Prosím o uhrazení poplatku 200 Kč na Unii rodičů, výtvarný materiál a kopírování nejpozději do 16.11.2018. Děkuji

 

Zjistila jsem, že někteří žáci, ačkoliv se doma učí, se neučí dostatečně efektivně a učivo i přesto neovládají. Prosím o občasnou kontrolu, zda Vaše dítě opravdu učivu rozumí a naučilo se ho. Dívat se pouze do sešitu je nedostačující!

25.10. - Zítra se koná exkurze do skal k prameni Metuje. Dejte, prosím, dětem vhodné a hlavně teplé oblečení a obuv!

 

 

Vážení rodiče,

pro usnadnění Vaší i mé informovanosti a zpětné vazby (absence žáků a její omluva, informace o třídních schůzkách a jiných školních akcích) Vám nabízím možnost komunikace přes e-mail. Proto Vás prosím, pokud souhlasíte, abyste mi napsali potvrzovací e-mail z Vaší adresy, kterou běžně používáte na  l.zelena@zsvporici.cz.

Zároveň Vás ale prosím, abyste e-mail nepožívali k řešení jakýchkoli problémů. V tomto případě upřednostňuji osobní schůzku.

 

Prosím rodiče, aby omluvenky zapisovali výhradně do žákovské knížky, ne na papírky! (a to i v případě, že má žák sám odejít např. po 3. vyučovací hodině)
Dále prosím, abyste omlouvali děti v případě nepřítomnosti ihned - nejlépe telefonicky, následně pak omluvenkou v žákovské knížce!
 
Veďte své děti k samostatnosti a zodpovědnosti, děkuji.

 

Fotografie z výletu a přespání v tělocvičně :)

https://zsvelkeporici.rajce.idnes.cz/skolni_vylet_2018/

 

Fotografie Všestary:

https://zsvelkeporici.rajce.idnes.cz/exkurze_Vsestary/