v pondělí 16.12. se zúčastníme preventivního programu Kyberlife - 50 Kč uhradím z fondu; žáci budou potřebovat mobilní telefony!

 

Ve čtvrtek 7.11. navštívíme v rámci výtvarné výchovy výukový program v GVUN, vstupné 20 Kč a doprava cca 10 Kč bude uhrazeno z třídního fondu

 

V úterý 22.10. jedeme na exkurzi do Prahy. Děti dostali návratky, prosím o vyplnění a zaslání zpět společně s částkou 330 Kč (většina má u mě 178 Kč přeplatek z cyklistického kurzu)

Sraz bude v 6:15 před školou, předpokládaný návrat kolem 19:00 hodiny.

 

 

Vážení rodiče,

pro usnadnění Vaší i mé informovanosti a zpětné vazby (absence žáků a její omluva, informace o třídních schůzkách a jiných školních akcích) Vám nabízím možnost komunikace přes e-mail. Proto Vás prosím, pokud souhlasíte, abyste mi napsali potvrzovací e-mail z Vaší adresy, kterou běžně používáte na  l.zelena@zsvporici.cz.

Zároveň Vás ale prosím, abyste e-mail nepoužívali k řešení jakýchkoli problémů. V tomto případě upřednostňuji osobní schůzku.

 

Prosím rodiče, aby omluvenky zapisovali výhradně do žákovské knížky, ne na papírky! (a to i v případě, že má žák sám odejít např. po 3. vyučovací hodině)
Dále prosím, abyste omlouvali děti v případě nepřítomnosti ihned - nejlépe telefonicky, následně pak omluvenkou v žákovské knížce!
 
Veďte své děti k samostatnosti a zodpovědnosti, děkuji.