Vážení rodiče,

pro usnadnění Vaší i mé informovanosti a zpětné vazby (absence žáků a její omluva, informace o třídních schůzkách a jiných školních akcích) Vám nabízím možnost komunikace přes e-mail. Proto Vás prosím, pokud souhlasíte, abyste mi napsali potvrzovací e-mail z Vaší adresy, kterou běžně používáte na  l.zelena@zsvporici.cz.

Zároveň Vás ale prosím, abyste e-mail nepoužívali k řešení jakýchkoli problémů. V tomto případě upřednostňuji osobní schůzku.

Prosím rodiče, aby omluvenky zapisovali výhradně do žákovské knížky, ne na papírky! (a to i v případě, že má žák sám odejít např. po 3. vyučovací hodině)
Dále prosím, abyste omlouvali děti v případě nepřítomnosti ihned - nejlépe telefonicky, následně pak omluvenkou v žákovské knížce!

Veďte své děti k samostatnosti a zodpovědnosti, děkuji.