5.školní ples - vrácení peněz za zakoupené lístky

02.06.2020 16:42

V pátek 27.3. se měl na sále Obecního úřadu ve Velkém Poříčí uskutečnit 5.školní ples jako jarní slavnost, která by připomněla 200 let od narození spisovatelky Boženy Němcové. Vzhledem k výjimečné situaci se naše setkání s Vámi, rodiči a přáteli školy, nemohlo uskutečnit. Přesto Vám děkujeme za projevený zájem a podporu naší školy. Všem, kteří si zakoupili vstupenku/vstupenky, chceme nabídnout, co lze udělat s investovanými penězi:

a) ponechat částku jako sponzorský dar škole na nákup sad knih do školní knihovny

b) vrátit částku (zaslání po dítěti nebo vyzvednutí v předem domluvený čas)

Informace s návratkou Vám pošleme po dítěti. Vyjádřete se k tomu, prosím, do 12.6. Pokud se Vaše dítě neúčastní výuky ve škole, napište mi, prosím, email na: iveta.borsova@seznam.cz nebo zanechte vzkaz ve sborovně na čísle: 491 421 747.

Těšíme se na další společné akce v novém školním roce. Jménem Rodičovské unie děkuji, Iveta Borsová.

Zpět