Informace k odjezdu do Olešnice ll.

10.02.2020 12:00

Lyžování bude, na viděnou u autobusu! I.Borsová

K.Feuermannovou, ENERGY SKI  SCHOOL Olešnice mi napsala, že se dnes kurz uskuteční. Potvrdila mi, že: "Není důvod kurz rušit, nefouká, lehce prší a kolem 12 hodiny má déšť přecházet ve sníh." Po domluvě s panem ředitelem necháme na Vás, rodičích, zda Vaše dítě dnes pojede. Pokud kurz není zrušen ze strany lyžařské školy, tak není nárok na kompenzaci zameškaných hodin (pouze v případě nemoci, když není areál v provozu).  Autobus bude přistaven kolem 12:45, dnes před odjezdem bude K.Feuermannová přítomna, takže může zodpovědět Vaše dotazy. Ve 12 hodin ověříme aktuální podmínky a ještě dáme zprávu na web. Sami můžete sledovat situaci na stránkách: www.skiolesnice.cz (momentálně tam vůbec nefouká). I.Borsová

Zpět