Republika v anglickém jazyce

15.04.2019 20:42
Cambridge Competition 2018/2019
Každý rok se skupinky žáků ZŠ účastní republikové soutěže v anglickém jazyce, která je organizována Cambridge University Press. V celé ČR se přihlásilo 180 týmů, z toho z prvního stupně se přes 50% úspěšnosti dostalo 34 skupin a z druhého stupně 51 skupin. Jednalo se o plnění různých úloh od října do března. Některé úkoly jsme plnili společně v rámci výuky angličtiny, některé řešili pouze aktivní a talentovaní žáci z 5. a 8. ročníku. Pod vedením p.uč. Borsové se podařilo oběma skupinám dosáhnout vynikajících výsledků. Žáci 5.ročníku dosáhli 98,75 % a umístili se na 4.místě. Nejaktivnější byla trojice T. Jílková, A. Kubeček (Prkenice), J. Prouza. Děkuji za neuvěřitelné nasazení a čas, který věnovali při plnění úkolů. Skupinka žáků z 8.ročníku dosáhla 87,89 % a obsadila 18. místo. Poděkování si zaslouží zejména A. Nováková, P. Pašťálka, Z. Máslová, P. Lof a D.Kromholz. Přeji všem žákům hodně úspěchů v dalším studiu. I.Borsová
 
Zpět