Soptíkovo lyžování - pokyny

07.02.2020 12:35

Pokyny před odjezdem na Soptíkovo lyžování 10. - 14.2.2020

V pondělí ráno si děti uloží lyže, boty, helmy (příp. hůlky) v zadní šatně vpravo.

Vše prosíme řádně podepsat - na lyžích drží kobercová páska + podepsat permanentní fixou. Na helmu napište křestní jméno, abychom děti lépe a rychleji poznali.

Věci na lyžování (lyžařské kalhoty, kukla, rukavice, příp. náhradní spodní/funkční prádlo) dejte dětem do igelitové tašky. Děti z 1.třídy si ji nechají v jejich šatně, ostatní ve/na skříňce nebo také v zadní šatně.

5.vyučovací hodina bude zkrácena, aby se děti stihly najíst a přestrojit se do lyžařského oblečení. Dětem z družiny pomáhají s přípravou paní družinářky. Školní tašky a tašky s oblečením ze školy se uloží v knihovně v přízemí a po návratu z lyžování se jim vydají. Děti si nemusí brát klíče od skříněk s sebou na lyžování, aby je neztratily.

Odjezd od školy: 13 hodin

Návrat ke škole: 17:15 - 17:30

S sebou doporučujeme malou svačinu (ovoce, sušenku), čaj je zajištěn.

Nedoporučujeme dávat dětem peníze, mobilní telefony a jinou elektroniku. Za ztrátu nebo poškození neručíme.

Kontakt v průběhu kurzu: 733764394

Doprovod: Iveta Borsová, Petra Bartoňová, Veronika Macháčková, Lenka Bezdíčková

Zpět