Soutěž sportovní všestranosti OVOV

15.04.2019 20:50

OVOV Olympijský víceboj

Police nad Metují

Ve čtvrtek 4. 4. 2019 se naše škola zúčastnila soutěže OVOV - Olympijský víceboj konané v Polici nad Metují. Tentokrát, díky velmi hezkému a teplému počasí, naši žáci sportovali venku, na hřišti s umělým povrchem. V konkurenci 8 škol jsme jako družstvo skončili na 5. místě a to zejména zásluhou Báry Ficencové ze 7. třídy, která zárověň zvítězila ve své kategoiii jako jednotlivec. Dalším úspěchem je druhé místo Simony Bubeníčkové z 5. třídy. Obě výše jmenované nás budou reprezentovat v krajském kole v Hradci Králové. Také ostaní se umístili na vysokých příčkách ve svých kategoriiíc, máme 4., 5. 6. místa. Všech našich 17 závodníků si, myslím, soutěž užilo a závodili s nadšením a ze všech svých sil.