Sportování na škole podzim 2014

11.11.2014 08:55

Sportování na naší škole bylo na podzim bohaté.

Vybraní žáci se zúčastnili florbalového turnaje pro 6. a 7. třídy, který proběhl 4.11.2014. Okrskového kola, které se konalo na naší škole, se zúčastnilo 8 družstev. Vítězem se stalo družstvo Hronov A. Na druhém místě skončilo družstvo Velké Poříčí A a na třetím Velké Poříčí B.

V pátek 7.11. se naši žáci zúčastnili tradičního Běhu do zámeckých schodů. Za každou kategorii startovalo pět chlapců a pět dívek. V kategorii 6. a 7. třída jsme se umístili na 7. místě a v kategorii 8. a 9. třída na stejném 7. místě. Fotografie v galerii picasa.

Další turnaj byl v Polici nad Metují v sobotu 8.11.2014. Florbalový turnaj PEDRO je určený pro žáky 2. stupně. Z 6 družstev tým Velké Poříčí A obsadil 4. místo a Velké Poříčí B pak 5. místo.

V pondělí 10.11. jsme navštívili Polici nad Metují, kde byl florbalový turnaj pro 8. a 9. třídu. Naše družstvo skončilo na 3. místě. Výsledky jsou k dispozici zde.

 

Další výsledky ze soutěží budeme aktualizovat zde.

 

 

 

 

 

 

 

Zpět