Sportování na škole

30.05.2017 09:13

Krajské kolo OVOV 2017

23.5. se naši žáci zúčastnili, za krásného horkého počasí, krajského kola soutěže Sazka olympijský víceboj ve všeobecné dětské zdatnosti v Hradci Králové. Letos nás reprezentovali:

Barbora Ficenecová, žákyně 5. třídy, která opět zvítězila a postoupila do zářijového celorepublikového kola v Brně.

Dalším páťákem byl Michal Přibyl, ten skončil na 6. místě a posledním naším reprezentantem žák čtvrté třídy Štěpán Vlček na místě 5.

Okresní kolo v přehazované pro dívky 8. a 9. tříd

Naše holky si i letos odjely užít turnaj v přehazované do Broumova. 24.5.2017, v hale, proběhlo okresní kolo, kterého se zúčastnily tyto naše žákyně: Eliška Hurdálková, Vendula Beková, Anna Rohanová, Veronika Hánová (všechny z 8. třídy), Klára Tomášová, Viktorie Fulková a Tereza Součková (z 9. třídy). Naše dívky obsadily, po tvrdých bojích o každý míč, krásné 6. místo.