Velké Poříčí má talent

15.04.2019 20:52

V pondělí 8. 4. 2019 proběhla v sále Obecního domu Velké Poříčí soutěž VELKÉ POŘÍČÍ MÁ TALENT. Soutěž zorganizoval Školní žákovský parlament za spolupráce Rodičovské unie při ZŠ  a Obecního úřadu městyse Velké Poříčí. Zúčastnilo se  25 soutěžících, z toho 4 skupiny. V porotě zasedli žáci ZŠ Adéla Nováková a Štěpán Soulek, p. uč. Borsová, p. místostarostka Šancová, p. Kretbová, p. Brahová a p. Bártlová. V jednotlivých kategoriích  se umístili tito soutěžící:

 

1. Kája Tomášková - gymnastika      

2. Nela Carvová - kreslení             

3. Šimon Ansorge - kreslení

 

1. Štěpán Kaválek - flétna               

 2. Diana Franzki - violoncello        

3. Veronika Martinová - hra na klávesy

 

1. Veronika Prášková - kreslení a Matyáš Hrádek - klávesy                  

 2. Vojtěch Martin - klávesy            

3. Kristýna Brahová - klávesy

 

1. Soptíkův sbor                                

2. Janatová, Zídková, Masaryková - tanec                                         

3. Hosnedlová, Bubeníčková, Kociánová, Prášková - zpěv

 

 

 

Zpět